19 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu
 (21 Mart- 20 Nisan)Artık kendi bildiğiniz yolda gidecek, evin dışında keyif ve heyecan arayacaksınız. Değişik spor aktiviteleri, belki biraz tembellik yapmak size iyi gelebilir. Üzerinde durduğunuz çalışmalar ise oldukça görünür olmanızı sağlayabilir. Hayatın olumlu yanlarını yaşarken, maddi konularda daha planlı hareket etmelisiniz. Savurganlık yapmanın zamanı değil.
Boğa Burcu
 (21 Nisan – 20 Mayıs) Evinize yönelik pek çok konu sizi harekete geçiriyor. Ancak bir yandan ağırlaşan sorumluluklar önemi korumakta. Özellikle baba ile ilgili gelişmeleri daha sakin izlemelisiniz. Yerleşimle ilgili problemlerin getireceği fedakarlıklar yıpratıcı olabilir. Önemli başlangıçlara yönelmek istediğiniz bu gün zorlu geçebilir. İkili ilişkilerde güven sarsıcı k arşıtlıklar yaşayabilirsiniz.
İkizler Burcu
 (21 Mayıs – 21 Haziran)İletişim içinde olduğunuz kişiler, yakınlar gün boyunca sizi meşgul edebilir. Kendinizi ifade edeceğiniz, düşüncelerinizi ortaya koyacağınız pek çok konu da gündeminizde olacak. En çok sosyal çalışmaların getirdiği sorumluluklar karşısında planlı olmakta fayda var. Kısa yolculuklar ve zihinsel çalışmalar açısından yüklü bir gün olacak.
Yengeç Burcu
 (22 Haziran – 22 Temmuz)Maddi durumunuzu toparlamak, eldekileri korumak oldukça önemli. İşten gelecek desteklerin kısıtlı olması nedeni ile aşırı harcamalarda ölçülü olun. Yeteneklerinizi somutlaştırmak, sıkı çalışmak bir ölçüde kaynak yaratmakta destekleyici olabilir. Kriz yaratan çocuklarla ilgili masrafları en az düzeyde tutmaya özen göstermelisiniz.
Aslan Burcu
 (23 Temmuz – 23 Ağustos) Pek çok olumsuz etkinin dışına çıkıyorsunuz. Ay burcunuzda size kendi kararlarını zı almak ve ilerlemek yönünde cesaret getiriyor. Aynı zamanda hayatın olumlu yanları da sizi mutlu etmeye yetecek. Kişisel açıdan önem taşıyan konular, yurt dışı bağlantılı arayışlar tatmin edici olacaktır. Ancak aile içi ilişkilerin stresli olduğu günler sürmekte.
Başak Burcu
 (24 Ağustos – 23 Eylül) Kişisel açıdan eyleme geçmek için zor bir dönem, Kendi içinizde yetersizlik ve güven eksikliği yaşıyorken dikkatli olmalısınız. Kendinizi ve ruh dünyanızı yıpratacak endişelerden özellikle uzak kalmaya çalışın. Ortaklaşa para konularında yeterince kriz yaşarken, uyanık olmanızda yarar var. Kısa yolculukların getireceği sorunlarda endişe yaratabilir.
Terazi Burcu
 (24 Eylül – 23 Ekim) Her açıdan ilişkilere odaklı günler söz konusu. Sosyal haya tınızda yaşanan değişiklikler üzerinde durmak, destek alacağınız ortak çalışmaları organize etmek size fazladan sorumluluk getirecek. Hayatın keyifli yanları, arkadaşlarla yaşanacak paylaşımlar sizi motive edecektir. İşi içine alan sorumluluklar yanında, maddi beklentilerde sorunlar olabilir.
Akrep Burcu
 (24 Ekim – 22 Kasım) Sizi dinamik kılan pek çok iş gündeme geliyor. Tamamlanması gereken konuları üzerinden geçmek adına hevesli olacaksınız. Kariyerde yeni bir süreç belirlemek, başlangıçlara odaklanmak için daha kararlı adımlar atıyorsunuz. Ancak şu dönem daha sabırlı olmalısınız. Zira kendinizi göstermekten çok var olan koşulları korumak önemli. İlişkilerde zorlu bir dönem söz konusu.
Yay Burcu
 (23 Kasım – 21 Aralık) Her zamanki iyimserliğinizle hayata daha coşkulu yaklaşıyorsunuz. Sizi mutlu edecek değişik öğretiler, düşündüğünüz yolculuklar devreye giriyor. Bu yüzden başkaları ile olan ilişkilerinizde önemli diyaloglar geliştireceksiniz. Yabancılarla ilgili bir konu üzerinden başarılı sonuçlar almaya hazır olun. Akıcı şartları ilerletme gücü kazanıyorsunuz.
Oğlak Burcu
 (22 Aralık – 20 Ocak) Ortaklıklarda yaşanan maddi krizler sizi yakından etkiliyor. Bu şartları fırsata çevirecek gücünüz ve cesaretiniz olmalı. Ancak ortak paralarda sizin dışınızda gelişen durumlar iç açıcı değil. Kontrol edilemeyen harcamalar olabilir. Eldeki kaynakları toprağa ait bir yatırım üzerinden değerlendirmeye çalışın. Hayatın keyifli yanları ve aşk ilişkilerinde huzur söz konusu.
Kova Burcu
 (21 Ocak � �� 19 Şubat) İlişkilerde ve ortaklıklarda sizi test eden koşullarla güne başladınız. Bir takım engelleri aşmak ve ortaya çıkacak koşulları değerlendirmek için çaba göstermelisiniz. Yeni öneriler alabileceğiniz gibi, anlaşmaların getireceği olanaklar üzerinde durabilirsiniz. Yakın çevre ve eğitim hayatınıza olan bakış açınızın değişmesi ile pozitif yönde adımlar atacaksınız.
Balık Burcu
 (20 Şubat – 20 Mart)Gündelik rutinler ve çalışma temponuz yükseliyor. Kendinizi toparlamalı, artan sorumluluklara dikkatli yaklaşmaya bakın. Özellikle organize edilmesi gereken konular iş ilişkilerinde terslikler yaratabilir. Kendinizi adamanız gereken şartlara rağmen yaratıcı yanlarınızla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Hizmet edilmesi gereken konular sizi huzursuz edebilir.