26 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu
 (21 Mart- 20 Nisan)Hayatınıza giren güçlü değişiklikler sürerken ortaklıkların getirdiği parasal konular gündeminizde. Başkaları ile olan maddi paylaşımlar dönüşüm ve kritik testler getirmekte. Beklemediğiniz sorumluluklar sizi kısıtlayabilir. En azından borçlarınızın ödenmesi, kişisel kaynakların korunması adına daha az risk taşıyan kararlar almaya çalışabilirsiniz.
Boğa Burcu
 (21 Nisan – 20 Mayıs) Pek çok konuda harekete geçmeye kararlısınız. Ancak engellenme duygusu altında iken temkinli olmaya çalışın. Ortaklıklar ve evliliğinizle ilgili önemli bir dönemeçten geçiyorsunuz. Artık pek çok şeyin size getireceği sorumluluklarla yüzleşme zamanı. Ticaret ve iletişime dayalı işlerin ön plana geçmesi ile yeni kazançlara yönelmekte kararl� � olun.
İkizler Burcu
 (21 Mayıs – 21 Haziran)Pek çok konuda şans ve fırsatlarınız sürüyor. Ancak günlük rutinlerin daha ciddiye alınması gerektiği unutulmamalı. İş ortamında yeni bir düzen kurmak, çalışma sisteminizde değişen şartlara uyum göstermek adına zor bir dönem. Bir taraftan da elde olmayan nedenler perde arkası işleri yüklenmenize sebep olabilir. Biraz daha esnek olmaya çalışın.
Yengeç Burcu
 (22 Haziran – 22 Temmuz)Duygusal açıdan pek keyifli değilsiniz. Yakın ilişkiler ve aşk hayatınızda kendinizi ifade edememenin getirdiği kısıtlamalar var. Ancak yaratıcı konularda son derece kararlı, değişikliklere adapte olmaya açık duruyorsunuz. Kendinizi geliştirdiğiniz konuları öne çıkarmakta üstün bir çaba göstereceksiniz. Geleceğe dönük planlarda güveninizi sarsan etkiler olabilir.
Aslan Burcu
 (23 Temmuz – 23 Ağustos) Kariyerde önemli bir dönem. Amaçlara odaklandığınız bu süreçte krizleri yönetmek kolay olmayacak.. Kendinizi güvende hissetmek adına aile bütçenize yönelik attığınız adımların sonuçları üzerinde durabilirsiniz. Aynı zamanda geçmişle ilgili psikolojik yüklerden kurtulma zamanı. Yerleşimle ilgili planlarınızı aksatacak gelişmelere dikkat edin.
Başak Burcu
 (24 Ağustos – 23 Eylül) Çok daha ciddi uğraşlar ve eğitsel çalışmalarla dolu zamanlar var. Kendinizi yeni sorumluluklara hazırlamak adına disiplini elden bırakmayın. Zihinsel yetenek ve becerileriniz sayesinde son derece kararlı adımlar atacaksınız. Ancak kardeşlerle ilgili bir konu sizi endişeli kılabili r. Alacağınız haberlerle yurt dışı bağlantılı gelişmelerden sonuç alınabilir.
Terazi Burcu
 (24 Eylül – 23 Ekim) Yeni hedefler belirlemekte kararlısınız. Çıtanızı yükselttiğiniz bu dönem kendi becerilerinize yoğunlaşmak, kazanç sisteminizi yeniden kurmak gerekiyor. Aynı zamanda kısıtlı olabilecek destekler, kaynakların daha dikkatli kullanılması gereken bir süreç. Kurmayı düşündüğünüz finansal ortaklıklar ise pek çok riski beraberinde getirebilir.
Akrep Burcu
 (24 Ekim – 22 Kasım) Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu size bazı stresler taşımakta. Pek çok açıdan harekete geçirici şartlar kullanırken duygusal meseleleriniz ve ilişkileriniz zorlanıyor. Yeni temeller attığınız bu süreci çok iyi yönetmeli, ilişkilerde objektif olmaya çalışmalısını z. Maddi manevi paylaşımlar, kaybetmek istemediğiniz şeyler için daha fazla mücadele içine girebilirsiniz.
Yay Burcu
 (23 Kasım – 21 Aralık) Geçmişten bugüne getirdiğiniz alışkanlıklarınızla yüzleşmek, arınmak önceliğiniz olmalı. Üzerinizde baskı kuran temalarla barışarak, iyimserliğinizi korumalısınız. Ruhsal açıdan kendinizi dinlendirdiğiniz bu süreci sakin geçirmek size çok şey kazandıracak. Başkalarına yardımcı olacağınız kuruluşlarda, sosyal odaklı aktivitelerde çok şey yapabileceksiniz.
Oğlak Burcu
 (22 Aralık – 20 Ocak) Kişisel hedefleriniz önemini korumakta. Ancak büyük örgütlenmelerin ve toplumum beklentilerinin öncelikli olacağı söylenebilir. Başkalarının yararına çalışmalar size sorumluk getirmekte. Çalışmalarınızdan tatmin sa� �lamak, bir arada olduğunuz kişilerden destek almakta zorlanabilirsiniz. Biraz dinlenmek ve sosyal keyiflere zaman ayırmak gerek.
Kova Burcu
 (21 Ocak – 19 Şubat) İş hayatında önemli adımlar ve beklediğiniz imkanlar sizinle beraber. Gösterdiğiniz çabaların karşılığını almak sizi daha fazla motive edecek. Yaşadığınız kritik süreci aşarken, rağmen kariyerde aradığınız başarıya çok yakınsınız. Sıkı ve disiplinli çalışmanız gereken yeni sorumluluklar öne çıkabilir. Ancak evde yaşanan gelişmeleri her açıdan dikkate almalısınız.
Balık Burcu
 (20 Şubat – 20 Mart)Pek çok sorumluluk devam ederken sizi iyimser kılan etkiler var. Hayata bakışınız ve inançlarınız konusunda başkalarından etkilenebilir, yeni öğretilerden kazançlı çıkabilirsiniz. Bu dönemde akademik çalışmalara yönelik yeni adımlar peşindesiniz. Bazı engeller ya da gecikmeler olsa da kararlı olmayı öğreniyorsunuz. Yolculukların getirdiği sorunlara dikkat edin.