02 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu
 (21 Mart- 20 Nisan)Sosyal hayatınızı hareketli kılan aktivitelerle bir aradasınız. Yeni fikirler edinebilir, sosyal çalışmalarınızda yenilikler yapabilirsiniz. Daha çok başkalarına destek vereceğiniz ortak hedefler belirlemeniz söz konusu. Arkadaş çevrenizde yaşanan yenilenmeler pozitif etkiler getirecek. Ancak işle ilgili etkiler finansal kaynaklar açısından sizi zorlayabilir.
Boğa Burcu
 (21 Nisan – 20 Mayıs) Kariyerde ve iş hayatında önemli adımlar atmaktasınız. İş hayatında yeni kazanımlar aradığınız bu dönem sizin de sorumlulukların bilincinde olun. Başkaları ile olan ortaklıkları gözden geçirmek, yeni hedeflere odaklanmak için kararlı olmalısınız. Bir başka açıdan bakıldığında hayat düzeninizi etkileyen mücadeleler içindesiniz.
İkizler Burcu
 (21 Mayıs – 21 Haziran)Pek çok konuda başarı ve heves peşindesiniz. Entelektüel uğraşların yoğunlaşması ile yurt dışı konulara odaklanıyorsunuz. Basın, medya ya da iletişim konularında size şans getirecek yenilikler yapabilirsiniz. Farklı kişilerle kuracağınız dostluklar planlarınızın bir parçası haline gelecek. İlgi duyduğunuz değişik yerler görmek için yolculuklar yapılabilirsiniz.
Yengeç Burcu
 (22 Haziran – 22 Temmuz)Ekonomik anlamda sizi bağlayan pek çok pürüz söz konusu. Ortak kaynakların kullanımı konusunda stresleri artarken, duygusal paylaşımlarda, yakın bağlarda sorunlar yaşanabilir. Dışsal etkilerden korunmak adına esnek olmalı, finansal alanda risk almaktan kaçınmalısınız. Kariyerle ilgili ortak çalışmalar, fazladan alınacak sorumluluklar öne çıkacak.
Aslan Burcu
 (23 Temmuz – 23 Ağustos) İlişkileriniz ve ortaklıklarınız heyecanlı ve hareketli zamanlar getiriyor. Birtakım karşıtlıklara rağmen karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirin. İşbirliği içinde olmak, alacağınız sorumlulukları hayata geçirmek bu dönem önceliğiniz olmalı. İşle ilgili ortaklıklarda ise yeni adımlar dikkat çekiyor. Olası engellere direnç göstermekten sakının.
Başak Burcu
 (24 Ağustos – 23 Eylül) Günlük hayatınıza ve rutinlerinize disiplin hakim olmakta. Kişisel çabanızla çok iş çıkaracak, düzen değişikliklerinde yenilikler yapacaksınız. Daha farklı çalışma ko� �ullarının oluşması ile teknolojiden yararlanabilir, hızlı hareket edebilirsiniz. Hizmet edilmesi gereken konular da ağırlık kazanacak. İşle ilgili büyük değişiklikler yapmak adına ise uygun bir dönem değil.
Terazi Burcu
 (24 Eylül – 23 Ekim) Çok dinamik ve enerjik olacağınız günlere girdiniz. Sizi dışadönük kılan arkadaşlıklar, keyif veren ilişkiler dikkat çekiyor. Sosyal ortamlarda bulunmak, hayatın güzel yanlarına yakın olmanız mümkün. Aşırı keyfe düşkünlük, harcamalarınızı abartabileceğiniz riskler de getiriyor. Ölçüyü kaçırmayın. İş hayatında kararlı ve yaratıcı olacağınız bu süreçte yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.
Akrep Burcu
 (24 Ekim – 22 Kasım) Evde sizi bağlayan ve sorumlu kılan konular öne çıkmakta. Olaylara daha sakin yaklaşmalı, önceliklerinizi belirlemelisiniz. Zira önemli başlangıçlar yaptığın� �z bu günlerde beklentileriniz artıyor. Özel hayatınıza yeniden odaklandığınız bu dönemde yakınlarla ilgili konulara yakın duracaksınız. İlişkilerin üzerinizde kurduğu baskı sizi hassas kılabilir.
Yay Burcu
 (23 Kasım – 21 Aralık) Sizi harekete geçiren pek çok plan yapıyorsunuz. Yeni fikirler, arkadaşlarla düşünce alışverişleri eyleme geçirici olabilir. Zihinsel bir uğraşın ortaya çıkarılması adına olumlu destekler alabilirsiniz. Farklı eğitim temalarını başkalarıyla paylaşmanız, sözlerinizle ikna edici olmanız mümkün. Yaratıcı bir konun getirdiği yenilikler dikkat çekebileceğiniz imkanlar getirecek.
Oğlak Burcu
 (22 Aralık – 20 Ocak) Maddi konulara ait yeni planlar yapacaksınız. Daha pratik düşünceler üretebilirsiniz. Kaynakların doğru kullan� �lması adına gerekli olan girişimleri yapmaktan çekinmeyin. Gruplar ya da ortak işler size yeni kazançlar getirecektir. Bir yandan da içinde teknoloji olan konulardan kazanç sağlanabilir. Aileden beklenmedik destekler gelebilir.
Kova Burcu
 (21 Ocak – 19 Şubat) Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Sizi kısıtlayan etkiler azalırken, yön bulmakta ve olayları netleştirmekte kararlı olacaksınız. Duygusal özgürlüğünüzü öne çıkaracağınız işler, yakın ilişkilerin getirdiği desteklerle ilerleyebilirsiniz. Evde alınması gereken önlemler ve güvenlikle ilgili uğraşlar da sizi meşgul edecek. Önemli başlangıçlar peşindesiniz.
Balık Burcu
 (20 Şubat – 20 Mart)İç dünyanıza döndüğünüz, endişeli olduğunuz görünüyor. Duygusal olarak kendinizi kısıtlayabilir, geçmişle ilgili konuların hayatınıza taşıdığı sorunlara göz atabilirsiniz. Topluluklar içinde başkalarına yararlı olunacak konularla ilgilenerek sabırlı olmaya çalışabilirsiniz. Çocuklarla ilgili kaygıların artabileceği bu dönemi temkinli geçirmeniz gerek.