23 Temmuz 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün Aslan burcundaki yeniay kişiliğinizi ve gücünüzü daha çok ortaya koymak isteyebileceğinizi anlatıyor. Aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha gayretli davranabilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, dikkatinizi ailevi konulara ve eve daha çok odaklayabileceğinizi anlatıyor. Evinize ait konularda yenilikler mümkün.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, düşüncelerinizi daha güçlü ifade edebileceğinizi anlatıyor. Haberler, görüşmeler harekete geçirici olabilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, dikkatinizi parasal konulara ve harcamalara verebileceğinizi anlatıyor. Elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakmalısınız.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, kişiliğinizi ve yenilikleri öne çıkarıyor. Duygusal alanda daha gayretlisiniz ancak sağlık ve kazalara karşı önlemci olmalısınız.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün Aslan burcundaki yeniay çok fazla kontrol edemediğiniz ya da gizli kalan konulara işaret etmekte. Elde olmayan nedenler yüzünden kısıtlanabilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, gelecek beklentilerinizi öne çıkarmakta. Yeni ümitler ve gelişmeler sizi harekete geçirmekte.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, özellikle sorumluluklar alanında dikkat çekici. Kişisel açıdan daha fazla şey yapabileceğiniz bir gündesiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün Aslan burcundaki yeniay, kendinizi daha özgür ve istekli hissedebileceğinizi anlatıyor. Uzaklarla ilgili işlerde ve inançlarınızda daha gayretli olabilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün Aslan burcundaki yeniay bazı ortaklaşa konuları ve endişeleri gündeme getirmekte. Gururunuzu ilgilendirebilecek konularda daha sakin kalmaya bakmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün Aslan burcundaki yeniay özellikle evlilik ve ortaklaşa konularda daha sakin ve sabırlı olmanızı gerektiriyor. Düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.