31 Ağustos 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Gün içinde işle ilgili koşullar gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bürokratik konularda sıkışmalar olabilir. İşteki sorumluluklarınız artabilir. Günün ikinci yarısında gelecek konuları ön plana çıkabilir. İş hayatınızdaki dikkatli olmanızda fayda var. Yaptığınız işlerde dağınık olabilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün ortaklı konularda stresler gündeme gelebilir. Para kontrolünün önemli olduğu bir gündesiniz. Öğleden sonra yeni konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Olaylara farklı yönlerinden bakabileceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda büyüme kaydedebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Sabah eşinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Karşınızdakilere uyum göstermeniz gereken bir gündesiniz. Duygusal yönden rahatlamış olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda konular daha sıkışabilir. Ortaklı konular sizi zorlayabilir. Endişe duyduğunuz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler olabilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Sabah saatlerinde endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Finansal konulardan dolayı yanlış kararlar almayın. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Günün ikinci yarısında eşinizle veya ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. Eşinize zaman ayıracağınız bir gündesiniz. Keyif alacağınız planlar yapabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Sabah saatlerinde keyif aldığınız uğraşlar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde sorumluluklarınız artabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlarla daha kolay adapte olabilirsiniz. Ticari konularda destek almanız gerekebilir.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Sabah saatlerinde ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmiş kalan konuları çözümlemek isteyebilirsiniz. Toprak ve emlak konuları ile ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında kendinize zaman ayırabileceksiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Çocuklarınızla ilgili durumlar sizi oylayabilir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Konuşma ve yazışmalar nedeniyle işlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar kulağınıza gelebilir. İlerleyen saatlerde ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sağlık konularında desteğiniz gerekebilir. Bazı işlerinizde dalgın olabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Sabah saatleri parasal konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi toparlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısı için yardım alabilirsiniz. İletişimin yoğunluğu arasında işlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi de etkileyebilir. Yeni haberler alabilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bu sabah hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İletişimle ilgili işlerinizde gelişmeler olabilir. Kişisel konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konularda daha aktif olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğitim ile ilgili geliştirebileceğiniz konular var.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Sabah saatlerinde yaşayacağınız belirsiz koşullar sizi zorlayabilir. Yeni başladığınız işleri temellendirmek isteyebilirsiniz. Geliştirmek istediğiniz konular için fırsatlar olabilir. Günün ikinci yarısında hassas olduğunuz konular ön planda olabilir. Kişisel konularda dalgın olabilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler olabilir. Kardeşlerinize zaman ayırmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Sabah saatlerinde geleceğinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Temellendireceğiniz konularda çaba gösterebilirsiniz. Günün ikinci yarısında bilemediğiniz konular sizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda huzursuzluklar gündeme gelebilir. Harcamalarınıza özen göstermelisiniz. İlgilendiğiniz konularda eğitim almak isteyebilirsiniz.