04 Eylül 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün iş hayatınızda renklenmeler olabilir. İlişkilerinizde bazı konuların farkında varabilirsiniz. Yeni kararlar alabilirsiniz. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Denge içinde olmaya özen gösterin. İşlerinizi düzenlemek için daha fazla yorulabilirsiniz. Gruplar içinde vakit geçireceğiniz bir gündesiniz. Şanslı durumlar gündeminizde.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün hedeflerinize ulaşmak için çalışacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi iyi organize etmeye çalışın. Ailevi konularla da göz önünde olacağınız zamanlar var. İkili ilişkilerinizde denge içinde olmaya özen gösterin. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele verebilirsiniz. İşlerinizde kısmetli durumlar olabilir.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksikleri toparlamak için kolları sıvayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengeleri korumaya çalışın. Bu durumları kabul etmek sizi olgunlaştırabilir. İş hayatındaki çalışmalarınızı tamamlamak için mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde gelişmeler olabilir. Başkalarından destek alabilirsiniz. Finansal işlerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. Borç alacak işleri ile uğraşabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için mücadele vermeniz gerekebilir.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün kendinizi karşı tarafa rahatça ifade edebilirsiniz. Aile hayatınızla ilgili kafanızı kurcalayan meseleler olabilir. Bazı konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gün içinde ortaklı konularla da ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde alacağınız sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Eşinizle ilgili konular anlık değişikliklere neden olabilir. Kendinizi işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda beklediğiniz olaylar sonuçlanabilir. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki koşullarda mücadele gerektiren olaylar yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere eğitim verebilirsiniz. İşlerinizi toparlama fırsatı yakalayacağınız bir gündesiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Evdeki işlerinizi toparlayabilirsiniz. Güvenlik konusu gündeme gelebilir. Önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Ev hayatında eskiye ait konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Endişe yaratan durumlar oluşabilir. Mücadele gerektiren durumlar sizi zorlayabilir. Finansal konulara dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerinizde yeni gelişmeler olabilir.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün yakın çevrenizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. İşlerinizi detaylandırmak isteyebilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler söz konusu. Ortaklı işlerinizi olgunlaştırmak için uygun bir gündesiniz. Ailevi konularda inatlaşma içinde olmayın.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanabileceksiniz. İşlerinizde tamamlanmalar söz konusu. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Kaynaklarınızı geliştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki gelişmeler yeni gündemler getirebilir. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için yoğunlaşabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkileriniz konusunda hassas bir gündesiniz. Ev hayatınızdaki olaylar sizi endişeli yapabilir. Beslenme konusuna dikkat etmelisiniz. Huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İşlerinizde desteklenebilirsiniz.