04 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Bazı konular sizi kabullenmeye itebilir. İstediğiniz atılımı yapmakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizde dikkatsizlik yapabilirsiniz. Kimi zaman göremediğiniz durumlar nedeniyle belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz konulara yönelebilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Geleceğinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Sosyal konularla daha fazla ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz işler toparlamanız gerekebilir. Bu konuda mücadele verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal yönden zayıf hissedebilirsiniz. Ani kararlar almaktan çekinin. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi yorabilir. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Otorite figürlerinin sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Duygusal olarak sizi yıpratan olaylar olabilir. Kendinizi iki konu arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keyifli konular söz konusu olabilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Olaylara karşı ani tepkiler geliştirmeniz söz konusu. Gün içinde yeni konularla ilgilenmek için fırsat yaratabilirsiniz. İlgi alanlarınız değişebilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Fikirsel düzeyde para işleriyle uğraşabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün endişe duyduğunuz konularda daha gergin olabilirsiniz. Finansal konularda temkinli davranmalısınız. Duygusal konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde mücadele verdiğiniz işlerde yıprandığınızı hissedebilirsiniz. Size stres yaratan konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinize önem vermelisiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Eşinizle ilgili konular sizi yorabilir. Duygusal yönden sıkışmış hissedebilirsiniz. Karşıdan gelecek tepkilere hazırlıklı olmalısınız. Bazı olaylarda ani kararlar sizi zor duruma sokabilir. Endişelerinizi arttıran durumlar ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamak için fırsat yaratabilirsiniz. Maddi konularda tamamlanmalar olabilir.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Çalışma hayatında sizi zorlayan koşullarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Sorumluluklarınızdaki artıştan dolayı zorlanabilirsiniz. Gün içinde kendinizi duygusal olarak yıpranmış hissedebilirsiniz. Toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. Parasal konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırın.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız konularda daha başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aşkta tartışmalar olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizde birikim yapmaya başlayabilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Ailevi konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Kendinizi duygusal bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Toprak veya emlak ile ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Uzun zamandır gündeminizi meşgul eden konuları bitirebilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün yoğun bir gündeminiz olabilir. Zihinsel olarak yorulabilirsiniz. İletişimden kaynaklanan stresler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde gelişen olaylar sizi de etkileyebilir. Ticari konularda daha mantıklı davranacağınız bir gündesiniz. Yatırımlarınızı akıllıca değerlendirebilirsiniz. Toprakla ilgili işleriniz çözüme kavuşabilir.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. İkili ilişkilerinizde duygusal boşalma olabilir. Yaşanan olayların farkına varabilirsiniz. İşlerinizde mücadele edebilirsiniz. Gün içinde sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Sorumlu olduğunuz işleri bitirebilirsiniz. Başkalarından gelecek yardımlar işlerinizi kolaylaştırabilir.