15 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Hafta sonunda sevdiklerinizle ilgili konularla daha çok ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak biraz daha iyimser olmaya çalışın.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün ev ve ailenizi ilgilendiren bazı durumlar ve hassasiyetler olabilir. Ancak bir yandan da kendinizi yıpratmamaya bakmalısınız.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün yakın çevreniz, kardeşler ve ziyaretler gündeminizi meşgul edebilir. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakın.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Eğer alışveriş yapacaksanız çok aceleci davranmamalısınız. Parasal konularda aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel işler ve ailevi konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda bekleme yaratan koşullar da olabilir.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün geçmişten kaynaklanan bir konu düşünce düzeyinde huzursuz edici olabilir. Gevşemeye bakmalı, endişelenmemelisiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün duygusal açıdan bazı kısıtlamalar getiriyor. Sevdiklerinizin durumu ile daha fazla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar yüzünden bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün öfkenize iyi sahip olmalısınız.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün uzaklarla ilgili konular ve yolculuklar gündeme gelebilir. Ancak ilişkilerinize de özen göstermelisiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün duygusal açıdan bazı sıkıntılar, huzursuzluklar gündeme gelebilir. Olumsuz düşüncelerden uzak durmaya bakmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda daha mantıklı ve yapıcı olmaya gayret etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan da uzak durun.