21 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Akrep'teki Ay, duygusal alanda biraz daha tedirgin olabileceğinizi anlatıyor. Bugünlerde endişeler üzerinde fazla durmamalısınız.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün karşınızdaki kişilerle duygusal alanda önemli deneyimler söz konusu. Sevdiğiniz bir kişi ile daha fazla ilgilenmek durumundasınız.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Hafta sonu olmasına karşın yapmanız gereken pek çok iş söz konusu. Zaman alan işlerle daha çok ilgilenebilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Hafta sonunda aşkta ve keyif veren konularda daha hareketlisiniz. Sevdiklerinizle bir araya gelmek, eğlenmek güzel bir seçim olabilir.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün ailenizle ilgili konularda biraz daha kararlı olmalısınız. Duygusal açıdan yüzleşmeniz gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün konuşmalar, görüşmeler ve anlaşmalar açısından oldukça hareketli geçebilir. İmza atmanız ve sürekli iletişim içinde olmanız gereken işler olabilir.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün kendi yeteneklerinizi iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar var. Kazançlarda ve harcamalarda abartılı koşullar dikkaty çekebilir.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken daha istekli ve kararlısınız. Kişisel alanda pek çok işi halledebilecek güçtesiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün geçmişten kaynaklanabilecek duygusal durumlara dikkat etmek gerekebilir. Kimi zaman duygusal açıdan yıpratıcı durumlar da mümkün.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün hedeflediğiniz işleri doğru biçimde odaklanabilirsiniz. Göstereceğiniz kararlılık sayesinde ilerlemek zor olmayacak.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Hafta sonu olmasına karşın son derece yoğunsunuz. Aynı zamanda kişiliğinizi ve başarınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar da var.