27 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Geleceğinizle ilgili planlarınızda başkalarından destek alabilirsiniz. İletişim yollarını iyi kullanacağınız bir gündesiniz. Sizden güçlü gördüğünüz kişileri karşınıza almamaya çalışın. Mücadele gerektiren koşullar olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eğitim almanız gerekebilir. Sağlamlaştırmak istediğiniz işlerde sorumluluk alabilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün iş hayatınızdaki sorumluluk alanlarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorumluluklarınız artabilir. Eşinizden gelen iş yükleri sizi zorlayabilir. Ticari konularda güçlü kişilerle ortaklıklar olabilir. İşlerinizde engelleri aşmak için mücadele verebilirsiniz. İlişkilerinizde denge kurmak önemli olabilir. İşlerinizi temellendirebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Gün içinde yeni şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güçlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinizdeki yoğunluk sizi zorlayabilir. Kafanızı dağıtmak için seyahatler planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda dengede kalmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi belirginleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün ortaklı konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. İlerleme kaydetmek için mücadele etmeniz gerekebilir. Sizi endişelendiren konuların daha fazla üstüne gidebilirsiniz. İfadelerinize dikkat etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermelisiniz. Teknik konularda değişikliğe gitmek zorunda kalabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Eşinizle veya ortaklı konularda anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Mücadele verdiğiniz konularda kırılmalar yaşanabilir. Eviniz için alışveriş yapabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Çaba gösterdiğiniz işlerde karşınızdakine bağımlı olabilirsiniz. Bugün dengede kalmak sizin için önemli olabilir. Duygusal konularda dikkatli olmanızda fayda var.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizle ilgili daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Gün içinde yakın çevrenizde yaşanan olaylardan etkilenebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı zor durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal değişiklikler sizi yorabilir. Güçlü kişilerle karşılıklı gelebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün iş hayatınızda kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermelisiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda daha başarılı olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlarınızda sıkışıklıklar meydana gelebilir.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün zorlu bir süreç yaşıyor olabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırma isteği içinde olabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları yerine getirmek için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda sizi zorlayan koşullarla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Üstlerinizle ilgili konularda sabırlı davranmaya çalışın. Aşk hayatınızda doğru karar vermekte zorlanabilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Yakın çevrenizdeki konular gündeminizi meşgul edebilir. Anlaşmazlıkları çözmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları netleştirmeye çalışabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda karşınıza güçlü kişiler çıkabilir. İletişim konusunda zorlanabilirsiniz. Alacağınız destekler sizi güçlendirebilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Geleceğinizi ilgilendiren konularda hassasiyetler olabilir. İşlerinizi temellendirmek için mücadele verebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle daha etkin olmak için sorumluluk alabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde engelleri aşmak için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. İş hayatınızdaki sorunları çözmek için iletişiminiz kuvvetli kişilerle görüşme yapabilirsiniz. Üstleriniz sizi bugün zorlayabilirler. Duygusal konular gündeminizi etkileyebilir.