29 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Yeni hedefleriniz var ve kendinizi daha kararlı hissedebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarla ilgili konularla da yakından ilgilenebilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün hedeflerinize oldukça odaklısınız ve göstereceğiniz kararlılık sayesinde engellerin üstesinden gelebilirsiniz. Mücadeleci bir gündesiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün kendinizi geliştirmek konusunda yapacağınız çok şey var. Başkalarından yeni şeyler öğrenmeye açık durmalısınız.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün oldukça kararlı davranabilir ve özellikle beraberliklerinize odaklanabilirsiniz. Gereksiz endişelerden uzak durmaya bakmalısınız.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün ilişkileriniz ve evlilikle ilgili konular açısından daha hassas bir gün olabilir. Ortaklaşa konular üzerine yoğunlaşmak söz konusu.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün zihinsel açıdan çok şey yapabilirsiniz ve hareketlisiniz. Ancak detayların sizi yıpratmasına da izin vermemelisiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün kendinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak, yaratıcı uğraşlara yönelmek mümkün.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün düşüncelerinize daha iddialı ve kararlı olabilirsiniz. Ancak yakın ilişkilerinizde toleransı elden bırakmamalısınız.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün kısa yolculuklar, hareket ve ziyaretler açısından oldukça hareketli geçebilir. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakmalısınız.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün alışverişler ya da parasal konular daha çok gündeme gelebilir. Ortaklaşa konular içinde daha fazla destek arayabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, sizin için önemli olan kişisel konulara öncelik verebilirsiniz. Ailevi işlerle de yakından ilgilenme gereği olabilir.