08 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün ev hayatınızda bitirilmesi gereken işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı değişiklikler olabilir. Kontrolünüz dışındaki konular sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeni farkındalık kazanabilirsiniz. Bunu çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Cesaret gerektiren işlerinizi bugün halledebilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün zihinsel olarak hareketli bir gündesiniz. Yazışma ve konuşmalarınızda kendinizi daha cesur hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için mücadele edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yeni haberler gündeminizi etkileyebilir. Ticari faaliyetlerinizde daha yoğun olarak ilgilenebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili gelişmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kontrol dışı değişiklikler olabilir. İşlerinizi tamamlamak için yardım alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda cesaretinizi toplayacağınız bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili risk alabilirsiniz. Fakat acele karar vermeyin. Programlardaki değişiklikler keyfinizi kaçırabilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün kişisel konularda kendinizi cesur hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sabırlı davranmanız gereken durumlar söz konusu. Hassas olduğunuz konuları daha fazla ifade etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Gün içinde oluşan değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Kontrol edemediğiniz duygusal sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar olabilir. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Düşünceleriniz sizi yorabilir. Programlarınızdaki değişiklikler sizi zorlayabilir. İşlerinizde sonlandırdığınızı sandığınız konular tekrar gündeme gelebilir. İşlerinizi yoluna koymak için daha fazla mücadele verebilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün geleceğinizle ilgili konularda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için hırslı davranabilirsiniz. İşlerinizde aceleci davranmayın. Kolayca risk alabilirsiniz. Konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bugün olaylar sabrınızı ölçebilir. Otorite tarafından manipüle edildiğinizi hissedebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün işlerinizi tamamlamak için program yapabilirsiniz. Bazı konular ve kişiler sizi zorlayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele verebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. İşlerinizi yapabilmek için riskli durumlardan uzak durmalısınız. Duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Tepkisel davranabilirsiniz. İlişkilerinizi dengede tutmaya özen gösterin.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İş ilişkisinde olduğunuz kişilere kafanızı yorabilirsiniz. Hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde sabırlı davranmalısınız. Değişiklik yapmak istediğiniz konular sizi fazlasıyla zorlayabilir. Başkaları tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün endişe duyduğunuz konularda acele kararlar almayın. Sabırlı davranmanız gereken konular söz konusu. İşlerinizi tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Gün içinde üstlerinizle ilişkileriniz de dikkatli olmalısınız. Finansal konularda fazla cesur davrandığınız için duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün eşinizle ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Ortaklı konularda daha cesur kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde verdiğiniz mücadele sizi yorabilir. Sabırlı davranmanız gereken durumlar olabilir. Bazı konularda fazla kontrollü olmak sizi yorabilir.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Tamamlamaya çalıştığınız işlerinizde mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizde sabırlı davranmalısınız. İkili ilişkilerinizde tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. Sportif faaliyetler rahatlamanıza neden olabilir. Gün içindeki değişiklikleri kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.