18 Kasım 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Yeniayla birlikte, zihnen meşgul olabileceğiniz ve kendinizi endişeli hissedebileceğiniz koşullar var. Bu nedenle, kendinizi yıpratmamalı, esnek olmaya çalışmalısınız.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bu yeniayda, başkalarından çok şey duyabilir, öğrenebilirsiniz. Eşinizle, yakın arkadaşınızla ilgili konularda daha gerçekçi olmaya bakın.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Hafta sonu olmasına karşın bazı yoğunluklar ve meşguliyetler gündeme gelebilir. Kendinize, sağlığınıza daha çok özen göstermeli, stresten uzak kalmalısınız.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Yeniay altında, yeni şeyler öğrenmek ve hayattan keyif almak konusunda olumlu imkanlar var. Aşırı hayale kapılmadığınız sürece hayatın getirdiklerine açık durun.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bu yeniayda, bir dizi meşguliyet ve düşünce dünyasında hareketli kılan gelişmeler var. Aynı zamanda eve ait uğraşlar ve değişiklikler içinde olabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Yeniay size hareket ve yenilikler getiriyor. Yakın çevrenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Yeniayda yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye gayret edebilirsiniz. Ancak parasal konularda daha gerçekçi davranmak gerekebilir.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Burcunuzda gerçekleşen yeniay, önemli gelişmelere ve yeni başlangıçlara işaret etmekte. Ancak karar vermek konusunda şartları aşırı zorlamamalısınız.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Yeniayla birlikte kafanızda pek çok düşünce kararsız kalmanıza yol açabilir. Aynı zamanda gizli durumlar, konularla da ilgilenebilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Yeniayda, yeni fikirler ve projelerle ilgili olabilirsiniz. Arkadaş grubu içinde ya da sosyal alanda hareketli olabileceğiniz imkanlar var.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Hafta sonu olmasına karşın, bugün beklentileriniz yüksek olabilir. Aynı zamanda kendinizi sorumlu hissedebileceğiniz durumlar içinde de olabilirsiniz.