03 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün gerçekleşen dolunay yakın çevrenizle, kardeşlerle ilgili konularda bazı kararlara işaret ediyor olabilir. Ancak kafanızı karıştıran durumlar da var.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün gerçekleşen dolunay parasal konular üzerinde bir karara varmanıza neden olabilir. Bununla birlikte, daha dikkatli olmalısınız.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün burcunuzda gerçekleşen dolunay kişisel açıdan önemli ilişkilere ve paylaşımlara işaret etmekte. Ancak çift durumlar ve fedakarlıklar var.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün gerçekleşen dolunay bazı beklenmeyen durumlara ve etki altında kalmaya neden olabilir. Düşüncelerinizi toparlamaya özen göstermelisiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün gerçekleşen dolunay gelecekle ilgili önemli beklentiler içinde olabileceğinizi anlatıyor. Ancak olayların parasal yönünde daha gerçekçi olmaya bakmalısınız.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün gerçekleşen dolunay iş konusunda ya da sizi sorumlu eden konularla ilgilenebileceğinizi anlatıyor. Kendi duygularınızı daha iyi tartmaya çalışmalısınız.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün gerçekleşen dolunay uzaklarla ilgili konulara, yolculuklara işaret edebilir. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün gerçekleşen dolunay dışsal etkilere fazla açık olduğunuzu anlatmakta. Maddi konularda acele ile karar vermemelisiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün gerçekleşen dolunay eşinizle ilgili konulara ve ilişkilere daha duyarlı olduğunuzu anlatmakta. Bununla birlikte kafanız çok dağınık olabilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün gerçekleşen dolunay ilgilenmeniz ve hizmet etmeniz gereken konulara işaret etmekte. Sağlığınızla da daha çok ilgilenebilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün gerçekleşen dolunay aşk ve yaratıcı konulara hayalci bir tutum getirmekte. Sevdiklerinizle ilgili daha verici olabilirsiniz.