03 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Karşılıklı konuların ve ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gündesiniz. Yakın ilişkilerinizi güçlendirmeye, iyi dinleyici olmaya gayret göstermelisiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Günlük işlerinizi düzene koymak için uygun bir gün olabilir. Ancak daha fazla çaba göstermek ve organize olmak durumundasınız.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün eğlenceli konular ve sevdiklerinizle bir araya gelebileceğiniz olanaklar açısından güzel bir gün olabilir. Hayatın olumlu yönlerine ve sosyal konulara daha açıksınız.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün ev ve ailenizle daha yakından ilgilenmek söz konusu olabilir. Sizi duygusal açıdan etkileyen konular da gündeme gelebilir.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Günün ilk yarısında maddi konularla ilgilenebilirsiniz. Öğle sonrasında ziyaretler, görüşmeler ve sohbetler için uygun zamanlar var.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Günün ilk yarısında burcunuzda ilerleyen Ay, kişisel bir konuda hassasiyet içinde olabileceğinizi anlatıyor. Öğle sonrasında ortaklaşa parasal işlerle daha çok ilgilenebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün burcunuza ilerleyen Ay kişisel açıdan önemli adımlar atabileceğinizi anlatıyor. Yeni bir konuya başlamak, önceliklerinizi iyi belirlemek yararlı olacak.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün aşkta ve duygusal alanda biraz daha gerçekçi olmakta fayda var. Öğle sonrasında gizli kalan konular da gündeme gelebilir.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Hafta sonu oldukça hareketi geçiyor ve sorumluluklar da dikkat çekiyor. Neyse ki öğle sonrasında duygularınızı daha rahat paylaşabileceğiniz olanaklar bulabilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Günün ilk yarısında uzaklarla ilgili konular var. Öğle sonrasında sorumluluklara ve ortaklaşa konulara daha çok özen gösterebilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün kendinizi geliştirebileceğiniz yenilikler içindesiniz. Eğer karşınıza gelen fırsatları değerlendirebilirsiniz, yepyeni şeyler öğrenebilir ve paylaşabilirsiniz.