04 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün eşinizle ilgili konularda ve genel olarak ilişkilerinizde daha ölçülü olmaya özen göstermelisiniz. Bazı kurallar ve kısıtlamalarla karşı karşıya gelebilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Evde zaman geçirmek ve güzel şeyler yaratmak açısından uygun bir gündesiniz. Ancak sağlık ve düzen konularına da özen göstermeye bakın.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, yaratıcı konulara zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak çocuklarla ilgili sorumluluklar da gündeme gelebilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Ailevi konularda daha kararlı ve istikrarlı olmak durumundasınız. Ortaklaşa konularda alınganlık söz konusu olabilir.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün arkadaşlarla paylaşım içinde olmak ve onların ihtiyaçlarına yanıt vermek önemli. Gelecek yönünde daha ciddi düşünceler içinde olabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün parasal işler ve harcamalar söz konusu olacaksa daha kontrollü olmaya bakın. Bütçeniz üzerinde daha çok durabilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Ay burcunuzda ilerlerken sizi daha hassas ve dalgalı kılıyor. Buna karşın siz, kafanızdakileri daha iyi toparlayarak bir plan yapabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün evlilikte ve beraberliklerde hesapta olmayan durumlar yüzünden huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde daha gerçekçi ve istikrarlı olmaya gayret etmelisiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün yakın çevrenizle ve arkadaşlarla bir araya gelmek güzel bir fikir olabilir. Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Hafta sonu olmasına karşın sorumluluk ve zaman alabilecek uğraşlar dikkat çekmekte. Ailevi konularda daha esnek olmaya bakmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün yolculuklar ve uzaklarla ilgili işler sizi daha meşgul kılabilir. Aynı zamanda duygularınızı açıklayabildiğiniz ölçüde rahat edeceksiniz.