31 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, ilişkilerinize ve evlilik konusuna vurgu yapıyor. Karşınızdakileri daha iyi dinlemeye gayret etmelisiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, tamamlanması gereken işlere dikkat çekiyor. Detaylara özen göstermek ve yapıcı olmak gerek.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, aşk hayatınıza ve çocuklarla ilgili konulara vurgu yapmakta. Ortaklaşa bir konu üzerinde daha fazla düşünmelisiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, ev ve ailevi konulara vurgu getirmekte. Bu dönemde ailevi işler ve yerleşim konuları ile daha çok uğraşabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, yakın çevrenizde hareket ve değişikliklere vurgu getirmekte. Sözlerinizle daha etkin olabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, ortaklı parasal kazançlara işaret etmekte. İlişkilerinizi dengede tutmalısınız.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay şahsi konulara ve beraberliklere vurgu getirmekte. Evlilik ve anlaşma içeren konularda daha bilinçli davranmalısınız.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, tam olarak bilemediğiniz gizli kalan konulara vurgu getirmekte. Kararsızlık ve kolay etkilenme söz konusu olabilir.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, arkadaşlıklara ve gruplara işaret etmekte. Ortak hareket edebileceğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay ev ve ailenizle ilgili ödev ve sorumluluklara işaret etmekte. Biraz daha sabırlı ve sakin kalmaya çalışmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, uzaklarla ilgili gelişmelere ve eğitsel uğraşlara dikkat çekmekte. Kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlar var.