08 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, sizi girişimlerinizde daha hırslı ve mücadeleci kılıyor. Ancak düşüncelerinizde daha yapıcı davranmalısınız.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, fikirlerinizde daha keskin olabileceğinizi göstermekte. Duygusal açıdan daha sakin kalmaya özen göstermelisiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, parasal konularda güven aradığınızı ancak bu konularda bazı krizlerin de olabileceğini açıklıyor.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, özellikle ilişkilere ve ev hayatına stres getirmekte. Düşmanca duygulardan ve öfkeden uzak kalmaya çalışmalısınız.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, kişisel işlerinize zaman ayırabileceğinizi göstermekle birlikte, sağlık ve düzen konularını zorlaştırabilir.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, sevdiklerinizle ilgili konulara stres getirmekte. Aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha sakin düşünmelisiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, ev ve ailevi konularda huzursuzluklar getirebilir. İfade edilemeyen duygular yüzünden zorlanabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, düşüncelerinize keskinlik getirmekte. Sözlerinizle başkalarını iyi ya da kötü yönde harekete geçirebilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Parasal konular için mücadele etmeniz söz konusu olabilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, kişisel konularda risk alabileceğinizi göstermekte. Ancak gereksiz öfke ve çıkışlardan uzak durmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton'la birleşen Ay, bazı beklenmedik durumların huzursuzluk yaratabileceğiniz göstermekte. Gereksiz risklere girmemelisiniz.