14 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara yönelebilirsiniz. Ailevi konular da gündeme gelebilir.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün sizi endişelendirebilecek konulara takılmamalısınız. Eskilerle ilgili işler de gündeme gelebilir.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün arkadaşlıklar ve sosyal açıdan önemli bir gün olabilir. Planlarınızı da gözden geçirebilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün çok şey yapmak isteyebilirsiniz. Ancak duygusal tepkilerinizde daha sakin olmalısınız.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün uzaklarla ilgili işler ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var. Daha heyecanlı olabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün gereksiz korkulardan uzakta kalmaya bakmalısınız. Ortaklı işler öne çıkabilir.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün aşkta ve beraberliklerde daha samimi davranmak gerekebilir. İlişkilere önem verebilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün çaba sarfetmeniz gereken koşullar olabilir. Sağlık ve düzen konularına daha duyarlı olabilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün yaratıcı konulara açıksınız. Çocuklarla ve sevdiklerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün ailevi konulara öncelik vermeniz gerekebilir. Daha planlı olmalısınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün düşüncelerinizde oldukça cesursunuz. Çevresel değişiklikler de var.