27 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Gergin konular gündeme gelebilir. Esnek olmakta ve olayları akışa bırakma fayda var. Gençlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde yolculuklar ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
İş hayatınız hareketli ve yoğun bugün. İşleriniz ile ilgili detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. Konu ile ilgili geniş bir vizyondan bakabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle iletişiminiz de esnek olmanız gerekebilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeniz de fayda var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla günün yoğunluğu hakkında derin sohbetler edebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün iletişiminiz her zamankinden daha kuvvetli olabilir. Ulaşmak istediğiniz hedefleriniz için heves duyacağınız bir gündesiniz. Zekânızı kullanacağınız yerlerde bulunmaktan keyif alacaksınız. Güzel olan şeyler için harcamalarda bulunabilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlıklar ön plana çıkabilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Çocuklarınız ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ailenize ait konularda değişken koşullar söz konusu. Bu konularda hızlı kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Güven arayışına girebilirsiniz. Babanıza ait konuları göz ardı etmemeye çalışın. Akşam saatlerinde aile bireyleriyle zaman geçirmek iyi gelebilir.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün farklı konular ile ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikleri gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Güçlü kişiliğinizle yakın çevrenizdeki olaylara yön göstermek isteyebilirsiniz. Değişken olaylara karşı kıvrak zekânızı kullanmanız gerekebilir. Gençlerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Maddi kaynaklarla ilgili dalgalanma yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanarak daha başarılı olabilirsiniz. Kıvrak zekânızla gün içindeki yoğunluğu yönetebilirsiniz. Akşam saatlerinde yolculuklar gündeme gelebilir.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Değişken koşullara uyum sağlayabilirsiniz. Zekâ gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız olayları pratik zekânızla üstesinden gelmeniz gerekebilir. İlgi alanınız dışındaki konularla ilgilenebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle değişken konulara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyifli iletişim kurduğunuz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Hızlı ve pratik olmanız gereken, tempolu bir gün. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizde değişken koşullar söz konusu olabilir. Gelecek ile ilgili planlarınızı arkadaş çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinize ve çevrenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Hareketli gündeminizi doğru yönlendirmeniz, gününüzü daha keyifli geçirmenize yardımcı olacaktır. Üstlerinizle iletişiminizi değişken koşullar yönlendirebilir. Bugün hedeflerinize ulaşmak için daha esnek olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde sohbet etmekten hoşlandığınız kişilerle program yapabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün iş yerinizdeki sorumluluklarınızı kendinizi iyi ifade ederek kolaylaştırabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi hareketlendirebilir. Yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. İnanç ve düşüncelerinizi paylaşmak için başkalarıyla iletişimde olacağınız bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte sohbet etmek keyif verecektir.