29 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, kişisel konulara derinlik ve daha yüksek sezgiler getirmekte. Ancak dışsal koşullar yüzünden huzursuzluk da olabilir.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, ilişkilere ve dışsal koşullara daha açık ve hassas olabileceğinizi anlatıyor. Gereksiz bir inattan uzak durmalısınız.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, günlük işlere ve tamamlanması gereken durumlara işaret etmekte. İsterseniz çok çalışkan da olabilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, sevdiklerinizle ilgili konulara ve duygularınızı ortaya koyabileceğinize işaret etmekte. Ancak duygusal alanda aşırı abartılı da olabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, evinizle ve güvenlik konuları ile ilgili işler getirebilir. Duygusal alanda daha çok konsantre olabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, düşünce ve sözlerinize hareketlilik getirmekte. Olumsuz düşüncelere ve güvensizliklere kapılmamalısınız.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, harcamalarınızı daha dengeli yapmanızı gerektiriyor. Duygusal alanda daha fazla desteğe ihtiyacınız olabilir.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün burcunuza ilerleyen Ay, kişisel adımlar ve ilerlemeler içerisinde olabileceğinizi anlatmakta. Ancak ilişkilerden beklentileriniz de yüksek olabilir.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, bazı gizli durumlara ve duygusal hassasiyetlere işaret etmekte. Gereksiz ve riskli işlere girişmemelisiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, daha kararlı davranabileceğinizi anlatıyor. Hırs yaptığınız bir konuya daha çok odaklanabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün Akrep burcuna ilerleyen Ay, hafta sonu olmasına karşın sizi daha meşgul ve sorumlu kılmakta. Duygusal alanda aşırılıklara gitmemeli, daha sakin kalabilmelisiniz.