11 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Yeni başlangıçlar yapmak için heyecan hissedeceğiniz bir gündesiniz. Önem verdiğiniz konularda hassas olabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bugün sağlık ile ilgili konulara daha çok dikkat etmenizde yarar vardır. Kendi içinize dönebilirsiniz. İçsel konularla ilgili çözülme yaşayabilirsiniz. Gündelik kazalar olabilir.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
İş yerinizde emek verdiğiniz bir projeniz ya da sonuçlanmasını beklediğiniz bir işinizde tamamlanma gerçekleşebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Bu sizi kabullenme içine sokabilir. Dengede kalmaya özen gösterin. Olası kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Sosyal konulara yönelmek isteyebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gelecek beklentilerinizin ön plana çıktığı bir gündesiniz. Sosyal konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar olabilir. Bitirmeniz gereken uğraşlarınızda sıkışma olabilir. Bilemediğiniz konular yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde özenli davranmanızda fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için bitirmeniz gereken işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş yerinde olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Elinizde olmayan konularla ilgili kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak için heyecan duyduğunuz bir gündesiniz. Yolculuklara çıkmak için planlar yapabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı programlardaki aksamalar biraz sizi rahatsız edebilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. Gündelik kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Finansal konularla ilgili yapılanmaya gitmek isteyebilirsiniz. Bu durum duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşturabilir. Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yaşadığınız süreçlerde kabullenme içine girebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere özen göstermenizde fayda var. Gün içinde olası kazalara karşı dikkatli olun. Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişiyle denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerinizi tamamlama yönünde hızlı adımlar atabilirsiniz. Bazı konularda yaşayacağınız sıkışmalar keyfinizi kaçırabilir. Elinizde olmayan nedenlerden ötürü kazalara maruz kalabilirsiniz. Kabullenme içine girip, sakin kalmakta fayda var.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Güzel şeyler için harcama yapmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün. Kendinizi ifade etmekten keyif alıp, mutlu olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplarda yaşayabilirsiniz. Çocuklarla zaman geçirmek ve sosyalleşmek size iyi gelecektir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Ev içindeki kazalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ailevi konular içinde kalabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. Korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Babanıza ait konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İç sesinizi dinleyerek birçok konunun üstesinden gelebilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Çalışma hayatınızda yoğun ve hareketli bir gün sizi bekliyor. İşle ilgili sıkışmalar moralinizi bozabilir. Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı yorucu koşullar altına girebilirsiniz. Kabullenme içine gireceğiniz koşullar oluşabilir.