15 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Eşiniz veya sevgiliniz ile ilişkilerinizde hevesli, heyecanlı, biraz bencil olabilirsiniz. Kendi isteklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Finansal konularınızda, aşırı harcamalar yapabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda vardır. İş hayatınızda yeni başladığınız işler için harcama yapabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni fikirler üretebilirsiniz. Bu fikirler sizi heyecanlandırabilir.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
İş hayatınızda sözleşmelere, anlaşmalara dikkat etmenizde yarar vardır. Maddi konularınızda planlama yapabilirsiniz. Aileniz ile ilgili gayrimenkul konuları, gündeminize gelebilir. Hassas olduğunuz konularda, yeni fikirler geliştirebilirsiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda hobilerinizle uğraşmak, size keyif verecektir. Bu konularda araştırma yapabilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
İlişkilerinizde iletişim önemli ve yoğun olabilir. Anlatmak istedikleriniz net bir şekilde ifade etmeniz, ilişkilerinizde uyumu getirecektir. İş yerinizde hareketli olacağınız bir gün. İş arkadaşlarınızın desteği ile birikmiş işlerinizi toparlayabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgili konularla ilgilenebilir, destek verebilirsiniz. Kitap ve bilgiye para harcayabilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Maddi olarak planlama yapmak, kontrolünüz dışındaki harcamaları dengeleyebilir. Aile ve kardeşleriniz konusu gündeminizi etkileyebilir. Bu konuda korumacı olabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili konularda finansal planlama yapabilirsiniz. Borçlar, alacak – verecek konularını netleştirmek isteyebilirsiniz. Yalnız kalıp düşünmek isteyebilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Takip ettiğiniz işlerde göstermiş olduğunuz istikrar, üstlerinizin ya da iletişimde olduğunuz kişilerin takdirini, kazanmanıza sebep olabilir. Bu konu sizin maddi – manevi kazanmanızı sağlayabilir. Lükse olan düşkünlüğünüz, maddi olarak fazla harcama yapmanıza neden olabilir. Babanız ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
İlişkilerinizde dürüstlük arayacağınız bir gün. Eşinizi ya da sevdiğinizi eleştirebilirsiniz. Sert eleştirilerden kaçınmakta fayda vardır. İş konusunda başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitim almak isteyebilir, seminer ya da kişisel gelişim kurslarına gitmek isteyebilirsiniz. Bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. Maddi kazanç sağlayabilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
İşleriniz ile ilgili kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan, üstlerinizden destek isteyebilirsiniz. İnisiyatif almak istemeyebilirsiniz. Ortak para konularında, aileniz veya eşinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Fakat eyleme geçme konusunda kararsız kalabilirsiniz. Destek bekleyebilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Yoğun çalışmalarınız sonucunda, beklediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Bu başarıyı devam ettirmeniz için, riskli anlaşmalardan uzak durmanızda yarar vardır. Rekabetçi yapınız sizi zorlayabilir. İlişkileriniz konusunda güven konusunu sorgulayabilirsiniz. Finansal konularda yapacağınız, yatırımlar için araştırma yapıp planlama yapabilirsiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Ortak paylaşılan konularda, daha esnek olmakta fayda vardır. Yapılacak olan ortaklık anlaşmalarında, detaylar önem kazanacaktır. Dikkatli olunmaz ise krizler ortaya çıkabilir. Dostlarınız veya yakın çevreniz ile tatil planı yapabilirsiniz. Rahatınıza düşkünlüğünüz maddi olarak sizi zorlayabilir. İştahınız açılabilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Akademik çalışmalarınızda, disiplin ve yoğun çalışmanızın sonuçları, size takdir olarak dönecektir. Bu konu sizi maddi – manevi yükseltebilir. Yeni plan, projeler için motivasyon kaynağı olabilir. Maddi konularınızda, kendinizi güvence altına almak isteyebilirsiniz. Aileniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Maddi – manevi destek olabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
İlişkilerinizde daha özgür, mesafeli olmak isteyebilirsiniz. İşleriniz ile ilgili inceleme, analizler yapabilirsiniz. Finansal planlarınızı, yatırım konuları üzerinde düşünene bilirsiniz. Mantıklı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Yeniliklere açık olacağınız bir gün. Ortaklı işlerinizde riske girmeden, anlaşmalar yapmakta fayda vardır. Aileniz ile ilgilenebilirsiniz.