20 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz olanaklar var. Dışa dönük uğraşlara ve eğlenceli konulara daha açıksınız.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Kendinizi daha kararlı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Aynı zamanda eve ait konularla da yakından ilgilenebilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün düşüncelerinizde daha yapıcı ve renkli olabilirsiniz. Büyük fikirler ve planlar gündeme gelebilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün eğer alışveriş yapacaksınız biraz daha kontrollü olmalısınız. Güzel şeyler için bütçenizi zorlamak isteyebilirsiniz. Müsrif olmamalısınız.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Ay burcunuza ilerleyerek size daha büyük bir hareket ve çekicilik getirmekte. Duygusal alanda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün bazı beklenmedik ya da kontrol dışı durumlar gündeme gelebilir. Duygusal açıdan çok önem verdiğiniz bir konu yüzünden uğraşabilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün arkadaşlıklar ve sosyal uğraşlar açısından olumlu temalar var. Aynı zamanda kendinizi daha emin hissedebilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün oldukça dikkat çekici olabilirsiniz. Bununla birlikte daha esnek davranmalı ve kişisel çekişmemelere girmemeye gayret etmelisiniz.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Kendinizi daha rahat ve olumlu hissedebilirsiniz. Yeni insanlar, çevreler ya da yolculuklar hayata bakış açınızı renklendirebilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün kendinizi sevdiğiniz işe odaklamaya bakın. Ancak gurur konusu yaptığınız bir konu yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün biraz esnek durmak ve yakın beraberliklerde daha sorumlu davranmak gerekebilir. Anlamsız tartışmalara girmemeye bakmalısınız.