26 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Günün ilk yarısında duygusal alanda kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz, dengede kalmaya bakın. Akşam saatlerinde ise daha kararlı olabilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Günün ilk yarısında zaman alan işlere ve düzene dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise evlilik ve ortaklı konularda daha hassas olabilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Günün ilk yarısında kişisel konularda daha canlı ve yaratıcı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise uğraştırıcı koşullar ortaya çıkabilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Günün ilk yarısında evle ilgili konularda daha sakin kalmaya bakmalısınız. Akşam saatlerinde ise aşk ve eğlenceli konulara daha açıksınız.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Günün ilk yarısında kısa ziyaretler, görüşmeler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde ise kişisel alanda daha kararlı davranabilirsiniz.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Günün ilk yarısında parasal alanda ve harcamalarınızda abartıya gitmemelisiniz. Akşam saatlerinde ise kardeşler ve yakın çevreniz sizi daha meşgul edebilir.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Günün ilk yarısında Ay burcunuzda ilerlerken daha girişken ancak tartışmacı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise maddi konular dikkat çekebilir.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Günün ilk yarısında ilişkilerinizde daha sakin ve dengeli kalmaya bakmalısınız. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerleyerek size daha yüksek konsantrasyon ve hassasiyet getirmekte.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Günün ilk yarısında arkadaşlıklar içinde daha dengeli olmaya bakın. Akşam saatlerinde ise bazı gizli durumlar huzursuzluk ve risk yaratabilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Günün ilk yarısında ailenizle ve toprağa ait konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarla bir arada olmak iyi olabilir.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Günün ilk yarısında kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde daha yorucu, test edici durumlar gündeme gelebilir.