24 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
İlişkilerde daha fazla güven ve istikrar isteyebilirsiniz. Ancak sizi psikolojik açıdan sıkıştıran durumlar da gündeme gelebilir.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugünlerde sizin kontrolünüzde olmayan dışsal koşullar ağır basıyor. İlişkilerinizde ve evlilik hayatında daha duyarlı olabilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Hafta sonu olmasına karşın zamanınızı alabilecek, meşgul edebilecek durumlar olabilir. Bugün yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Yaratıcı konularda daha aktif olabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdikleriniz için zaman ayırmak ve hayatın güzel yönlerine açık olmak güzel.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün elinizden gelen çabayı ve kararlılığı gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak olaylar karşısında daha yumuşak olmaya da bakın.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugün yakın çevrenizle ilgilenmek, ziyaretler yapmak açısından güzel olanaklar var. Başkalarından yeni şeyler öğrenebilirsiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz çok şey yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi somutlaştırmaya bakın.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Ay burcunuzda ilerlerken, kendi kişisel konularınızla daha çok ilgilenebilirsiniz. Bugünlerde yeni adımlar ve başlangıçlar gündeme geliyor.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün tam olarak bilemediğiniz konularda riske girmemelisiniz. Aynı zamanda üzerinde düşündüğünüz paraya ya da güvene yönelik konular olabilir.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Sevdiklerinizle, arkadaşlarla ilgilenmek, gelecek yönünde yeni planlar yapmak mümkün. Size keyif veren konulara daha çok açıksınız.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Hafta sonu olmasına karşın bugün sorumluluklarınız olabilir. Olaylara yaklaşımınızda daha esnek davranın.