14 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün kişisel açıdan kendinizi daha güçlü ve girişken hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Size ilham veren yaratıcı konulara yönelebilirsiniz.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün daha kararlı ve girişken bir gündesiniz. Aynı zamanda ailevi alanda ya da evde yapabileceğiniz pek çok uğraş bulabilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
Bugün yeteneklerinizi ortaya koyma konusunda daha heveslisiniz ve girişken hissedebilirsiniz. Konuşmalar ve görüşmeler de olumlu ilerleyebilir.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
Bugün size kazanç getirebilecek adımlar atabilirsiniz. Kişisel gücünüzü daha iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar var.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün Ay burcunuzda büyürken pek çok açıdan başarılı olabilirsiniz. Kişisel alanda isteklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Bugünlerde bazı hassasiyetler ve psikolojinizi etkileyebilecek durumlar gündeme gelebilir. Kabullenme gerektiren olaylar söz konusu.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün arkadaşlarla bir arada olmak ya da umut vadedici bir konuya odaklanmak olumlu sonuçlar getirebilir. Sosyal alanda daha mutlu olabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Bugün oldukça gayretli ve çalışkan olabilirsiniz. Biraz esneklik göstermeniz gereken konular da gündeme gelebilir.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün pozitif haberler ve size iyimserlik getiren fırsatlar olabilir. Düşüncelerinizi güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün ortaklı işlere daha açıksınız ancak birikimlerinizi riske atabilecek durumlara da dikkat etmelisiniz. Kimi zaman bir krizi çözmek gerekebilir.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün başkalarından beklentilerinizde daha temkinli olmalısınız. Evlilikte ve anlaşmalarda olumlu adımlar da atabilirsiniz.