02 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün belirlediğiniz hedefleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yeni oluşumlara açık bir gün olur. Kararlı bir şekilde adımlarınızı atmak isteyebilirsiniz. Finansal konularınızı geliştirmek için atılımlarda bulunmanız mümkün. Cesur kararlar almaktan çekinmezsiniz. Maddi konularda harcamalarınızı abartmanız mümkün.
Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
Uğraştığınız işlerinizde yeniliklere açık bir gün. Yeni bir projeye veya işe başlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz finansal kaynaklarınızı çoğaltmak istemeniz mümkün. Yatırımlarınızı gayrimenkul olarak değerlendirmek istemeniz olasıdır. Bu tür yatırımlar sizin için güvence anlamına geliyor olabilir. Kişisel harcamalarınızda kontrollü olabilirsiniz.
İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyebileceğiniz bir gün. Gün geneli iletişimin ve uğraştığınız işlerin yoğunluğu arasında kalabilirsiniz. Karşınıza yeni başlangıçlar için fırsatlar çıkması mümkün. Fırsatları görüp iyi değerlendirmekte yarar vardır. Bugün hızlı ve mantıklı kararlar alıp, verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.
Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın artacağı bir gün olur. Uğraştığınız işlerinizde yeniden harekete geçmek farklı başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Aileniz ve evinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Evinizle ilgili yenilikler yapmayı düşünmeniz mümkün. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için başkalarından destek alabilirsiniz.
Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
Bugün yeni işlere girişimde bulunmak için heyecan duyabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün olur. Çalışma ortamınızda hareketli bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendi isteklerinize yönelebilir keyif aldığınız konularla ilgilenmek istemeniz mümkün. Sosyal çevrenizle bir araya gelebilir, keyifli anlar paylaşırsınız.
Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
Sorumlu olduğunuz işlerde harekete geçebilirsiniz. Detaycı ve titiz çalışmalarınız takdir görür. Motivasyonunuzun yüksek olacağı bir gün olur. Hayalini kurduğunuz projeleriniz için harekete geçmeniz mümkün. Yeniliklere açık ve hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz konularda başarı, şans sizinle iyi değerlendirmelisiniz.
Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
Bugün sorumlu olduğunuz konularda iş arkadaşlarınızla paylaşım içinde olmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Hayatınızda yeniliklere açık olacağınız bir gün. Yapmak istediklerinizi, beklemede olan işlerinizi başlatmak için uygun zamanlardasınız. Eşinizle veya sevgilinizle ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.
Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Fikirlerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Eşinizle ilgili konularda, ortak paylaşımda bulunduğunuz, sahip olduğunuz değerlerinizle ilgili krizler yaşamanız mümkün.
Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
Bugün sorumlu olduğunuz konularda hayata geçirmek istediğiniz yeni projeleri sunabilirsiniz. İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanmak sizi keyiflendirecektir. Finansal konularınız gündeme gelebilir. Sahip olduğunuz maddi değerlerinizi gayrimenkule yatırım yaparak değerlendirmek isteyebilirsiniz. Konu ile ilgili araştırmalar yapabilir, işin uzmanlarına danışabilirsiniz.
Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
Bugün sorumlu olduğunuz konularda, düşüncelerinizde idealist bir tavır içinde girebilirsiniz. Yeni fikirlerinizi üstlerinizle paylaşabilir takdir görebilirsiniz. Aldığınız olumlu geri bildirimler çalışma motivasyonunuzu yükseltecektir. Yeni fikirlerinizle, geleneksel bakış açınızı sentezleyebilirsiniz. Bu şekildeki düşünce tarzınız sizi heyecanlandırır.
Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün uzun zamandır düşündüğünüz, hayalini kurduğunuz işler için harekete geçebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapak için keyifli bir gün olabilir. Kişisel isteklerinizin ön planda olacağı bir zaman içerisindesiniz. Bazı konulardaki benci yaklaşımlarınız sosyal çevreniz tarafından tepki görmenize sebep olabilir. Esnek olmanızda fayda var.